با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از جانبازان شاغل در این اداره کل تجلیل و قدردانی شد. جانبازان شاغل در اداره کل نیز از تلاشها و مساعی دکتر سازگار نژاد، رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پیشبرد اهداف سازمانی و توجه به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران تقدیر و تشکر نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل العباس مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بهمراه معاونین با جانبازان شاغل در اداره کل دیدار و با ابلاغ پیام تقدیر و تشکر معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  از زحمات آنها تجلیل نمودند.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند. خوش آیند افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

وی اظهار داشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

خوش آیند در خاتمه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

در پایان نیز با اهداء لوح و پیام تقدیر ارسالی از ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از زحمات جانبازان و ایثارگران استان تقدیر بعمل آمد . جانبازان شاغل در اداره کل نیز ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته از زحمات و تلاشهای دکتر سازگار نژاد رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پیشبرد اهداف سازمانی و تلاش بر  بهبود شرایط جانبازان تشکر نمودند. 

 

شایان ذکر است رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در پیامی اعیاد شعبانیه را به کلیه کارکنان تبریک گفت. در این پیام آمده است:

روزهای آغازین ماه مبارک شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک بنی هاشم، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) بر همگان تبریک و تهنیت عرض می نمایم . 

  چه افتخاری والاتر از این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانبازان سرافراز ایران اسلامی با پیروی از اسوه وفاداری و ایثار، ابوالفضل العباس(ع)، درعرصه های مختلف  انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جانفشانی نمودند ایثارگران بزرگواری که  با تاسی از جانباز کربلا،  سالها مقاومت وپایداری در راه هدف را به نمایش گذاشته و پیام آوران ایستادگی با سلاح معنویت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شدند. و اکنون نیز با روحیه ای مضاعف در سنگر مهارت آموزی مشغول خدمت به آحاد جامعه می باشند .

اینجانب فرارسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به کلیه همکاران سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خاصه  جانبازان عزیز تبریک و شاد باش عرض نموده و از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق و سلامتی مسئلت می نمایم .