تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

از سرباز مربیان فعال در اداره کل و مراکز آموزشی استان تجلیل شد .

SARBAZAN

پیونــدها

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به مناسبت روز سرباز که در روزشمار این هفته ثبت جاودانه شده است از سربازان فعال در مجموعه اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان تجلیل به عمل آمد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت : در حال حاضر ۱۴ سرباز مربی با تخصص های مختلف در کنار همکاران ما در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مراکز به امر آموزش متقاضیان مهارت مشغول هستند .

حسین خوشایند در ادامه گفت : این اداره کل در کنار برخورداری از حضور آموزشی سرباز مربیان به عنوان ذخیره نیروی انسانی جوان و کارآمد در بدنه خود به امر آموزش سربازان مشمول خدمت در استان اشاره کرد و گفت : در راستای هدف ارتقای مهارت نیروی جوان آموزش سربازان در محور فعالیت های ماست .

وی افزود: در ۶ ماهه نخست سال جاری تعداد ۸۸۷ سرباز در استان با حضور در دوره های آموزشی بیش از ۱۳۰ هزار نفر ساعت آموزش را طی کردند .

لازم به ذکر است همکاران سرباز مربی این مرکز: آقایان وحید صباغی – فاضل توسلی – سینا درویشی – بیژن  نخعی – مهدی سلم آبادی – مجتبی نیکنام می باشند که در حال حاضر ترخیص این عزیزان  دی ماه سال جاری خواهد بود.