تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

برگزاری مسابقه دارت بانوان به مناسبت دهه مبارک فجر و میلاد حضرت زهرا (س)

WhatsApp-Image-2021-02-03-at-13.46.14-768x576

پیونــدها

همزمان با سالروز میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) در چهارمین روز از دهه مبارک فجر مسابقه ورزشی دارات بین بانوان استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند این مسابقات که از سوی کمیته امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برنامه ریزی شده بود حدودا تعداد ۱۰ نفر که از بانوان اداره کل ،مرکز شماره یک و مرکز خواهران بیرجند در رقابتی دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند .

دبیر هیات انجمن های ورزشی استان و مربی و داور دارت گفت :همکاران ما در این مسابقه دوستانه مطابق اصول مسابقات دارت با یکدیگر رقابت کردند که پس از بررسی امتیازات نفرات اول تا سوم مشترک (۴ نفر) به عنوان منتخب تایید شدند .

فاطمه یوسفی ادامه داد :خانمها کوثر یوسفی ،زهرا شاهرخی ،زهرا برفی ،ریحانه طالبی در این مسابقات برگزیده شدند .

نماینده کمینه امور بانوان استان در این خصوص گفت :همزمان با روز میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر با حمایت و همکاری مدیر کل استان برنامه ریزی برای اجرای مسابقات صورت پذیرفت .

زهرا شاهرخی اعلام کرد : روز ۱۵ بهمن ماه که روز سیره فاطمی ،منزلت زن و سبک زندگی اسلامی ایرانی نامگذاری شده بهانه ای بود تا جهت ایجاد نشاط و روحیه بیشتر همکاران خود اقدام به برگزاری دوستانه سابقات نماییم .

وی برگزاری پیاده روی ویزه بانوان را از دیگر اقدامات ورزشی ویژه بانوان در این هفته ذکر کرد .