تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی

لی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید 1400-1399 پیام تبریکی صادر کرد.

پیونــدها

لی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۱۴۰۰-۱۳۹۹ پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

هوالعلیم

با سلام و تحیت

با توکل به درگاه خداوند دانا و توانا، سال تحصیلی دیگری را آغاز می‌کنیم و شکرگزار موهبت بی‌مانندش هستیم؛ بدان سبب که بار دیگر، فرصت بالندگی و شکوفایی فرزندان عزیز میهن، این سرمایه‌های ارزشمند را در بوستان مقدس تعلیم و تربیت ارزانی‌مان داشته است.

فرا رسیدن بهار دانش را به معلمان و اساتید ارجمند، دانش آموزان و دانشجویان عزیز و تمامی مسئولان و متولیان عرصه تعلیم و تربیت،  تبریک عرض می نمایم.

در حالی به استقبال سال تحصیلی ۹۹_۱۴۰۰ می‌رویم که باتوجه به شیوع ویروس کرونا، در شرایط متفاوت و تازه‌ ای، باید برای یاددان و یادگیری مهیا شویم بدان امید که هریک از ما در موضع رسالت و مسئولیت خویش به نیکی نقش‌ آفرینی نماید و در زیباترین شکل ممکن، مؤثر واقع شود.

ان شاءالله با تعالی جایگاه آموزش های کاربردی مهارتی، توأم با آموزش های نظری در نگاه برنامه ریزان و سیاستگذاران آموزشی، شاهد  ارتقای کشور عزیزمان در دستیابی به مدارج بالای علمی، مهارتی و فرهنگی در عرصه های ملی و جهانی باشیم.

توفیقات روزافزون فرزندان عزیز ایران اسلامی را از درگاه حضرت حق آرزومندم.

علی اوسط هاشمی

 معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور