تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن

علی اوسط هاشمی، معاون وزیرکار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و مادر پیام تبریکی صادر کرد.
sazeman

پیونــدها

علی اوسط هاشمی، معاون وزیرکار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت  میلاد حضرت زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و مادر  پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاشمی، معاون وزیرکار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت  میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن پیام تبریکی صادر کرد.

با سلام و تهنیت

     فاطمه (س)؛ الگو است؛نه فقط برای زنان که  نمونه ای است بی بدیل از انسان کامل؛ الگویی برای بشریت تمام نسل ها و دوران ها.

فاطمه (س)؛ عطیه است، منت خدای عزوجل بر بندگان و مایه فخر زمین و زمان است.

خجسته میلاد چشمه نور و کوثر نبی، زهرای اطهر، گلشن یاس امامت، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را بر تمامی دوستداران حضرتش و به ویژه همکاران ارجمندم در خانواده همدل و همراه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تبریک و تهنیت  می گویم.

    هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر فرصتی مغتنم است  تا ضمن نکوداشت مقام شامخ زنان فرهیخته و مادران فداکارسرزمینمان به ویژه مادران معزز شهدا؛ آنان که دلیر مردانی بزرگ را در دامانشان پرورش داده اند، ارج نهاده و نکو داریم .

       ضمن پاسداشت همت بلند و مشارکت سازنده زنان در تحقق  برنامه ها و  اهداف توسعه ای کشور، امید آن است که  شاهد ارتقای نگاه جامعه به نقش اثر بخش و غیرقابل انکار بانوان توانمند در مسیر توسعه و بالندگی کشور عزیزمان باشیم.

      ان شاءالله که با تأسی به بزرگ بانوی دو عالم از چشمه بی پایان کوثرش سیراب شده و در زمره راه یافتگان حریم حضرتش قرارگیریم.

                                                                      علی اوسط هاشمی