تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام تبریک معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۴۰۰

1400_96668

پیونــدها

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۴۰۰ پیام تبریکی صادر کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طی پیامی، فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۰ را به خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 خانواده ارجمند سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

با سلام و تهنیت

    آغاز فصل ها نشان از تغییر دارد و بهاران که سرآغاز رویش دوباره زمین و تحول است و در هر لحظه و ساعتش، روح امید و زندگی دمیده است. با آمدنش؛ سال، تازه و دل‌ها لبریز از امید می‌شوند، آنگونه که با توکل بر محول القلوب به استقبال سال جدید می‌رویم، با اطمینان گام بر می‌داریم و در مسیر تحول و تحول آفرینی، نیکوترین حال ها را از مدبر بخشنده و بخشاینده، مسئلت می‌نمائیم.

    اکنون؛ واپسین روزهای سال ۱۳۹۹ را سپری می کنیم، سالی که از آغازش با خود پیام ضرورت تغییر و انعطاف‌پذیری، برای باقی ماندن بر موضع زندگی و سازندگی را به همراه داشت. سالی که با شیوع جهانی ویروس کرونا، متفاوت آغاز شد و بیش از هر زمانی، پیام متفاوت اندیشیدن، متفاوت دیدن و متفاوت زیستن را به عنوان اصلی برای تداوم بشر بر موضع حیات و بودن مؤثر، بارها و بارها یادآور شد.

    سالی که شیوع کرونا و محدودیت های ناشی از تحریم ها، شرایطی را بر همه تحمیل کرد و به ویژه همکاران ارجمندم در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای، خسارات قابل توجهی را متحمل شدند.

ان شاء الله با صبوری و بهره مندی از تجارب موفق یکدیگر درسال جدید، شاهد شکوفائی، پیشرفت و حضور متفاوت سازمان و ارتقای جایگاه آموزش های مهارتی در جامعه باشیم.

    امروزبه لطف الهی و با حمایت نهادهای سیاستگذار و برنامه ریز به ویژه دولت و مجلس شورای اسلامی، اتفاقات ارزشمندی  در حوزه مهارت آموزی رقم خورده است و نویدبخش خروج  مهارت از غربت و واقع شدن در افق تازه برای آموزش های مهارتی  است.

    در آستانه فرا رسیدن سال ۱۴۰۰ خورشیدی، ضمن عرض تبریک پیشاپیش، فرصت را نیکو دانسته از تلاش های ارزشمند همکاران ساعی و پرتوانم در خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در تمامی حوزه های آموزشی، پژوهشی، اداری و پشتیبانی، همه و همه؛ مربیان دلسوز و متخصص، همکاران با انگیزه و همراه، کارشناسان پرتوان و تلاشگر و مسئولان ساعی در دو بخش دولتی و خصوصی تقدیر و تشکر می نمایم.

    صمیمانه ترین شادباش ها را تقدیم شما همکار گرامی و خانواده محترمتان می نمایم و سالی مملو از شادکامی، سلامتی، تکاپو و سازندگی را برای همگی آرزومندم.

    دست حق یارو توفیق روز افزون، روزی باد.

علی اوسط هاشمی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور