تغییر زبان

وقتهای خروج از دسترس

خبرخوان

ورود کاربران

فرابرچسب ها

نقشه سایت

سوالات متداول

پرسش و پاسخ

اطلاعیه ها

پیام مراسم دهه فجر- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی

watermark

پیونــدها

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در اخرین روز از دهه مبارک فجر از ایام الله دهه فجر به عنوان یک فرصت طلایی برای قدردانی از تلاش های جهادگرانه و بی بدیع چهل سال حضور عاشقانه یک ملت یاد کرد .

ایام الله دهه مبارک فجر فرصت طلایی ابراز قدردانی از حماسه های بی بدیع چهل سال جهاد انقلابی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در اخرین روز از  دهه مبارک فجر از ایام الله دهه فجر به عنوان یک فرصت طلایی برای قدردانی از تلاش های جهادگرانه و بی بدیع چهل سال حضور عاشقانه یک ملت یاد کرد .

محمد علی عرب گفت : این ایام به عنوان بی نظیرترین ایام تاریخ سراسر از افتخار ایران عزیزبرای ما مجال هم آوایی و هم صدایی را فراهم می کند که بگوییم در صراط انقلاب ثابت قدم و همیشه در صحنه هستیم .

وی ضمن قدردانی از همه ی خانواده فنی و حرفه ای استان که در روزهای باز آفرینی خاطرات شیرین انقلاب خالصانه تلاش کردند گفت : حضور شما بزرگواران در برگزاری مراسم گرامی داشت ایام ستودنی است و حرکت ها و فعالیتهایتان باقیاتی ماندگار است که منشا و سرچشمه شور انقلابی است .

وی ادامه داد : اردوهای جهادی در روستاهای استان، برگزاری جلسات ،حضور مقتدرانه در عرصه مهارت اموزی و حماسه هایی که در دریچه نگاه تاریخ  جاودانه شد مستحق زیباترین درودهای عاشقانه است .

محمد علی عرب ضمن تبریک جشن پیروزی انقلاب اعلام کرد : در سال ۹۹ که فشار تحریم ها و دغدغه های اقتصادی و دردهای کرونایی عرصه را به ملت تنگ کرده بود این همه نشاط مشت کوبنده ای است بر دهان استکبار که گویای ولایت مداری و آزادگی مردمان سرزمینمان است .

بی شک خاک پای عاشقان نظام کوری چشم دشمنان انقلاب است و ما به عنوان خادمانی کوچک در نظام این غبار عاشقانه را توتیای چشمانمان خواهیم کرد .

جاودانه باد ایران و سربلند باد ایرانی .

بار دیگر از حضور مقتدرانه همه ی همکارانم در این روزها تشکر می کنم و برایتان از درگاه حضرت حق بهروزی و سعادت آرزو دارم