آزمون احراز تواناییهای متقاضیان تاسیس آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای در استان برگزار شد .

دسته بندی :
آزمون احراز تواناییهای کسب و کار متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در بیست و ششم شهریور ماه بین 13 متقاضی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبارزه با کرونا در استان برگزار گردید.

آزمون احراز تواناییهای کسب و کار متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در بیست و ششم شهریور ماه بین ۱۳ متقاضی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مبارزه با کرونا در استان برگزار گردید .

معاونت آموزش ،پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان ضمن بیان این خبر گفت : پس از وقفه یکساله در صدور مجوز جدید برای تاسیس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای این آزمون از متضاضیان اخذ شد تا واجدین شرایط بتوانند پس از طی مراحل قانونی به جمع آموزشگاههای آزاد استان بپیوندند .

ابوالفضل حق پرست ادامه داد : بیشتر درخواست مجوزها در رشته های کم تعداد و جدید می باشند .

وی از درخواست مجوز در رشته های صنایع خودرو ،کنترل ابزار دقیق و صنایع نساجی برای اولین بار در استان خبر داد که در صورت موفقیت به فهرست آموزشگاههای استان افزوده خواهد شد .

ابوالفضل حق پرست گفت :از این پس متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد در استان بر اساس شیوه نامه های جدید سازمان باید درخواست خود را برای تاسیس به شورای نظارت اداره کل ارسال نمایند.

وی گفت : درخواست های متقاضیان با رویکرد تاسیس رشته های جدید و بر اساس نیاز سنجی استان تایید نهایی شده و پس از آن افراد برای احراز توانایی های لازم مورد سنجش قرار گرفته و در آزمون شرکت خواهند کرد

شایان ذکر است هم اکنو ن استان خراسان جنوبی ۱۷۶ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال دارد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx