آغاز ثبت‌نام آزمون‌های صنعت ساختمان، صنایع دستی و فرش

دسته بندی :
ثبت نام از متقاضیان آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله به صورت اینترنتی و هماهنگ کشوری که از ساعت 8 روز 15 شهریورماه ....

ثبت نام از متقاضیان آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله به صورت اینترنتی و هماهنگ کشوری که از ساعت ۸ روز ۱۵ شهریورماه ماه آغاز شده تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۰ شهریور ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش و نان و غله سال ۱۳۹۹ در تاریخ ۲۷ شهریورماه ماه سال جاری برگزار می‌شود.

داوطلبان برای شناسایی و ثبت نام از تاریخ ۱۵/۰۶/۹۹ تا ۲۰/۰۶/۹۹ با مراجعه به انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان می توانند در این مرحله از آزمون ثبت نام کنند. همچنین متقاضیان می توانند در تاریخ یاد شده با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir پس از خرید کارت اعتباری در حرفه مورد نظر خود ثبت نام کنند.

آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان بخشهای صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش، نان و غله و.. باید پس از ثبت نام در آزمون از تاریخ ۲۴/۰۶/۹۹ تا ۲۶/۰۶/۹۹ با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده یا درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.

در صورتی که متقاضیان با مشکلی مواجه شوند می‌توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان خود تماس حاصل کنند.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx