آغاز ثبت نام اینترنتی آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت در خراسان جنوبی

دسته بندی :
ثبت نام اینترنتی آزمونهای ادواری سنجش مهارت همزمان با سراسر کشور از 9 آذر ماه در خراسان جنوبی آغاز و تا 14 آذر ماه ادامه خواهد داشت .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: این آزمون در ۲۰ حرفه در ۱۰ حوزه امتحانی در شهرستان‌های بیرجند، فردوس، قاین، طبس، بشرویه، سرایان، سربیشه، درمیان، نهبندان و خوسف برگزار خواهد شد و متقاضیان می‌توانند پس از دریافت دفترچه و کارت اعتباری از طریق پایگاه اینترنتی http://advari.irantvto.ir برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.
خوش آیند با تاکید بر ضرورت دانلود و مطالعه دفترچه راهنما افزود: متقاضیان ضروری است هنگام ثبت‌نام و در انتخاب حرفه‌ها، به پیش نیاز‌ها و همچنین حرفه‌های قابل اجرا در خراسان جنوبی و شهر محل سکونت خود دقت کنند.
وی گفت: ثبت نام، فقط اینترنتی است و با توجه به شرایط موجود، متقاضیان برای ثبت نام هیچ نیازی به مراجعه حضوری به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای ندارند و در صورت بروز هر گونه مشکل باید با مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان محل اقامت خود تماس بگیرند.
آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است که متقاضیان باید پس از ثبت نام در آزمون، با درج کد رهگیری و کد ملی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
پس از آزمون کتبی و کسب نمره قبولی، متقاضیان بایستی بر اساس برنامه زمان بندی شده، برای شرکت در آزمون عملی به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان از متقاضیان خواست، ثبت نام خود را سریعتر انجام دهند و آن را به ساعات پایانی موکول نکنند تا با اطمینان خاطر بیشتری موفق به انجام فرآیند ثبت‌نام و دریافت کد رهگیری شوند.

  • ثبت نام اینترنتی آزمون ادواری سراسری سنجش مهارت تا ۱۴ آذر ادامه دارد.

    خوش آیند افزود: آزمون ادواری، ۲۷ آذر بصورت آنلاین همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی برگزار و در صورت تغییر تاریخ آزمون بدلیل محدودیت‌های کرونایی، اطلاع رسانی لازم انجام می‌شود.
0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx