آموزشهای فنی و حرفه ای با تربیت نیروی انسانی ماهر همگام صنعت استان در تولیدو افزایش بهره وری

دسته بندی :
آموزشهای فنی و حرفه ای به منظور ارتقاء سطح مهارت نیروی انسانی شاغل در صنعت استان قبل و حین فعالیت پای کار است و از تمام توان خود برای رفع نیازهای آموزشی نیروی کار بهره می گیرد .
گروه صنعتی فرزاد

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن بیان این خبر به همراه مدیران کل تعاون٫ کار و رفاه اجتماعی و تامین اجتماعی از گروه صنعتی فرزاد بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی٫ مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت:با مجموعه کاشی و سرامیک فرزاد تفاهم نامه ای داریم که کارگران قبل از اشتغال در این واحد صنعتی می توانند آموزش های لازم را در آموزش فنی و حرفه ای بگذرانند و علاوه بر این شرایط برای آموزش در حین اشتغال هم برای افزایش بهره وری کارگران فراهم است.

خوش آیند با بیان اینکه در فاز جدید کارخانه هم آمادگی داریم در راستای تربیت نیروی انسانی مهار مورد نیاز همکاری لازم را داشته باشیم،ادامه داد:کارخانه کاشی فرزاد از نیروی کارگری جوانی برخوردار است و تعداد زیادی نیروی زیر ۳۰ سال در این مجموعه مشغول بکارند که خود یکی از مزیت های خوب این واحد تولیدی و صنعتی بشمار می رود.
وی از صادرات محور بودن محصولات تولیدی در کارخانه کاشی فرزاد بعنوان یکی از مزیت های این مجموعه یاد کرد و گفت: این واحد تولیدی ارز آوری خوبی برای استان و کشور داشته که باید به مدیر عالی آن و هم چنین کارگران آن تبریک و خدا قوت گفت.
خوش آیند در پایان با اشاره به اهمیت نیروی انسانی آموزش دیده در تولید و افزایش بهره وری گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آمادگی دارد آموزشهای مورد نیاز برای ارتقا مهارت نیروی شاغل در صنایع و آموزش مهارتی بدو استخدام برای نیروی کار صنایع استان را برگزار نماید.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx