آموزشهای فنی و حرفه ای در بحث اشتغال بسیار موثر هستند .

دسته بندی :
در جلسه دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با نماینده مردم بیرجند ،خوسف و درمیان،گفت : آموزشهای فنی و حرفه ای در بحث اشتغال بسیار موثر هستند .

در جلسه دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با نماینده مردم بیرجند ،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، حسین خسروی اسفزار ضمن تبریک هفته ملی مهارت گفت : آموزشهای فنی و حرفه ای در بحث اشتغال بسیار موثر هستند .

وی با تاکید بر اینکه آموزشها باید متناسب با نیاز استان باشد افزود : سازمان آموزش فنی و حرفه ای باید با دستگاه های که به امر آموزش و اشتغال جدید نیازمند هستند ارتباط خوبی داشته باشد .

نماینده مردم بیرجند ،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ارتباط سازمان آموزش فنی و حرفه ای در بحث ارتباط با سازمان صنعت ،معدن و تجارت و شرکت های دانش بنیان در بحث آموزش و اشتغال تاکید کرد .

خسروی با بیان این که باید دربحث آموزش ها هم افزایی انجام شود تصریح کرد : همچنین باید از تجهیزات نوین ومورد نیاز استفاده شود و تجهیزات بروز باشد .

وی آموزشهای فنی و حرفه ای را در پادگان ها و زندان ها یک اقدام بسیار خوب خاطر نشان کرد و گفت :این امر در بحث اشتغال سربازان پس از پایان خدمت بسیار موثر است و باید این آموزشها در زندان ها نیز ادامه دار باشد .

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: باید از ظرفیت دستگاههای اجرایی مانند بسیج و سازمان تعاون کار و رفاه اجتماعی برای بحث اشتغال مهارت آموزان استفاده شود .

خسروی افزود : باید هماهنگی لازم برای ارائه تسهیلات به افرادی که دارای مهارت شغلی هستند فراهم شود تا بتوانند با استفاده از تسهیلات زمینه شغلی خود را فراهم کنند .

وی استفاده از ظرفیت خیرین را بسیار خوب دانست و یاد آور شد : باید از ظرفیت خیرین برای ورود به حوزه مهارت های فنی و حرفه ای استفاده شود .

نماینده مردم بیرجند خوسف و درمیان در مجلس شوراس اسلامی به طرح جهادی سازمان آموزش فنی و حرفه ای اشاره کرد و گفت : اعزام گروهای جهادی به مناطق محروم خراسان جنوبی کار بسیار خوبی است و امید است ادامه داشته باشد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx