آموزشگاههای آزاد و مراکز دولتی دو بال اوج گیری مهارت

دسته بندی :
آموزشگاههای آزاد همراه و همقدم مراکز دولتی استان دو بال اوج گیری مهارت در سطح استان هستند .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در نخستین دیدار خود با اعضای کانون و روسای انجمن های آموزشگاههای آزاد استان ضمن گرامی داشت ایام حضور، ارزشمند بخش خصوصی را در گسترش آموزشهای فنی و حرفه ای در سطح استان ستود و گفت : ما با تمام توان سعی داریم همچون گذشته با ارتقاء سطح تعامل با آموزشگاههای آزاد استان و همکاران خود شرایط را برای فعالیت مطلوب بخش خصوصی و رضایت مندی مردم فراهم سازیم .
محمد علی عرب در این نشست پس از استماع نظرات و برخی گلایه های حاضرین گفت : ما با قوت و قدرت پیگیر حذف موازی کاری آموزشی در استان خواهیم بود و در این راه حتی از توان نیروی انتظامی نیز در جاهای که تعامل چاره ساز نباشد بهره خواهیم گرفت .
وی ادامه داد : افزایش تعداد اموزشگاههای آزاد در مرکز استان و شهرستانها قطعا بر اساس نیاز سنجی انجام خواهد شد و سنجش توانمندیهای افراد برای دریافت مجوز آموزش در بخش خصوصی محور کار ما خواهد بود .
وی قول پیگیری افزایش وام های مربوط به کاهش آسیب های کرونا را مطرح کرد و گفت : اگر چه برخی از آموزشگاههای استان از گوشه ای از موارد حمایتی برخوردار شده اند اما ما با تمام قوا با علم به آسیب های فراوانی که شرایط موجود به بخش خصوصی زده پیگیر افزایش وام ها خواهیم بود .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx