افتتاح آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تون گوهرفردوس

دسته بندی :
با حضور فرماندار ، سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان جنوبی ، ریاست شورای شهر فردوس و جمعی از مدیران شهرستان، آموزشگاه فنی و حرفه ای گوهرتراشی در شهرستان فردوس افتتاح شد .

فرماندار فردوس در جریان این افتتاحیه گفت : اقدامات موثری در مجموعه شهرستان در حوزه فنی و حرفه ای انجام شده و در سال “تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین” باید در بحث افزایش سطح مهارت ، آموزش و افزایش میزان تولید تلاش نموده و بیش از پیش در جهت رونق کسب و کارهای نوین و کسب و کارهایی که امروزه مورد نیاز است گام برداریم .
مهندس روشن ادامه داد: لازم است افرادی که در حوزه تولید و اشتغال فعالیت می‌کنند در کنار توجه به آموزش به فروش محصولات خود در بازار توجه کنند و بتوانند شرایط مطلوبی را برای فروش محصولات خود فراهم کنند .
مهندس کامرانی فرد سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت :از زمان تسهیل در صدور پروانه آموزشگاه تا کنون ۶ آموزشگاه جدید مجوز فعالیت در شهرستان فردوس گرفته اند و آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای تون گوهر با مدیریت آقای علی گرجیان مقدم ضمن آموزش طلا و جواهرسازی، آموزش گوهرتراشی(دامله،فست،کاروینگ) را نیز انجام می دهد
لازم به ذکر است برای تجهیز و راه اندازی این آموزشگاه مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان هزینه شده است و سالانه ظرفیت آموزش ۸۰ نفر رادارد.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx