افتتاح اولین مجتمع آموزشی آزاد فنی و حرفه ای استان در شهرستان قاینات

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت هفته دولت اولین مجتمع آموزشی آزاد فنی و حرفه ای استان با مدیریت بخش خصوصی با حضور دکتر اسحاقی نماینده مردم شریف قاینات و زیرکوه و دکتر عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و مهندس کریمی فرماندار شهرستان قاینات و اعضای شورای شهر قاین و جمعی از مسئولین محلی با اعتبار ۲۰۰۰ میلیون ریال افتتاح شد .

این مجتمع آموزشی با مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با دریافت شهریه مصوب این سازمان اقدام به ارایه آموزش های مختلف مهارتی خواهد کرد این مجتمع با زیر بنای ۳۲۰ متر مربع و چهار کارگاه با ۳۲ حرفه کار خود را آغاز نموده و در حال حاضر ۱۲ نفر به عنوان مربی و کادر اداری در آن مشغول به کار خواهند بود . ظرفیت آموزشی این مجتمع ۵۰۰ نفر دوره معادل ۴۰۰۰۰ نفر ساعت می باشد .

کارگاههای ارایش و پیرایش زنانه در دو بخش تخصصی و عمومی و کارگاه صنایع دستی و کارگاه صنایع پوشاک در این مجتمع توانایی ارایه ۳۲ حرفه اموزشی در حوزه های مختلف صنایع دستی ( گلیم . فرش . عروسک سازی و ….) حوزه پوشاک (نازک دوززنانه . مانتو دوز و ….) حوزه ارایش و پیرایش زنانه را دارند.

در این مراسم دکتر عرب در خصوص تسهیل و کمک به کاراموزان در دریافت وام خود اشتغالی و همچنین کارافرینی با طرح پشتیبان قول مساعد دادند و دکتر اسحاقی نیز آمادگی خودشان را در کمک و همراهی تمامی متقاضیان برای ایجاد شغل پایدار اعلام کردند

د رحال حاضر ۲۷ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در شهرستانهای قاین و زیرکوه با نظارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای مشغول به آموزش در رشته های مختلف حوزه خدمات می باشند

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx