امکان حضور در آزمون در محل اسکان کارآموزان فنی و حرفه ای به صورت کشوری مهیا شد

دسته بندی :
کار آموزان دوره های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای استان و آموزشگاههای آزاد با توجه به شرایط و محدودیت های کرونایی می توانند در استانن محل سکونت خود در آزمون شرکت کنند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان  رئیس اداره  سنجش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ضمن اعلام این خبر گفت :تا کنون در بحث برگزاری آزمونها ما فقط امکان جابجایی محل آزمون را برای متقاضیان به صورت استانی داشتیم .

 حسین سپاهی  ادامه داد: در حال حاضر با عنایت به ارتقاء نرم افزار آزمون که از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور انجام شده این دسترسی فراهم آمده تا متقاضیان بتوانند با توجه به محدودیت های کرونایی در محل سکونت خود  فرآیند آزمون تئوری و عملی خود را به اتمام برسانند .

وی گفت : افراد متقاضی استفاده از این امکان می بایست درخواست خود را در مرکز محل آموزش یا آموزشگاه آزاد خود منعکس نمایند و پس از پیگیری درخواست در واحد سنجش و ارزیابی استان و کسب تکلیف از محل مورد درخواست امور انتقال آزمون انجام خواهد شد .

وی یاد آور شد در نخستین بازه زمانی از آغاز این طرح  54 نفر در خواست خود را برای انتقال آزمونشان به این اداره داده اند که مکاتبات لازم برای اجرای درخواستشان در حال انجام است .

با انجام این انتقال تحت تاثیر شرایط افراد  فرصت دریافت مدرک دوره آموزشی خود را از دست ندهند  .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx