انعقاد تفاهم نامه مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و بهزیستی استان در راستای گسترش آموزشهای تخصصی گروهای هدف بهزیستی

دسته بندی :
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و بهزیستی استان خراسان جنوبی به منظور کاهش آسی های اجتماعی گروه های هدف بهزیستی بالاخص معتادین بهبود یافته منعقد شد.
عکس تفاهم نامه

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن بیان این خبر گفت : در این تفاهم نامه گسترش آموزشهای تخصصی مهارتی بین گروههای هدف سازمان بهزیستی کشور بالاخص معتادین بهبود یافته مد نظر طرفین می باشد .

حسین خوش آیند ادامه داد : در راستای اجرایی شدن سند همکاری مقرر شده که هر دو دستگاه امکانات و فرصت های آموزشی خود را بسیج نمایند تا بهترین نتیجه ممکن در امر کاهش آسیب های اجتماعی در بین معتادین بهبود یافته در فضای آموزشی تجهیز شده و مناسب مهیا گردد .

وی افزود : سازمان فنی و حرفه ای کشور توجه ویژه به گروههای هدف بهزیستی را در سر فصل فعالیت های آموزشی خود منظور داشته و در سال گذشته در راستای تحقق این هدف ما نزدیک به ۳۳۰ هزار نفرساعت آموزش برای این گروه ها در سطح استان اجرا نموده ایم .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از دیگر مفاد ذکر شده در این تفاهم نامه را برگزاری مسابقات ملی مهارت ویژه معلولین در سطح کشور خواند و گفت : دو طرف تفاهم نامه عزم خود را بر این گذاشته ایم تا در بین جامعه معلولین استان استعدادهای برتر و نخبگان مهارتی کشف شوند و مهارتهای لازم برای این قشر در برنامه کار قرار گیرد .

5 1 رای
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx