انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بیرجند .

دسته بندی :
لزوم مهارت آموزی دانشجویان و اهمیت والای آموزش نیروی انسانی متخصص دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را پای میز انعقاد تفاهم نامه کشاند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزی فنی و حرفه ای استان در این مراسم که با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و رئیس دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بیرجند برگزار گردید تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء شد .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی در راستای برآوردن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی، مهارتی و حرفه ای و استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام ماموریت ها و تکالیف سازمانی را از مهمترین اهداف این تفاهم نامه ذکر کرد .

دکتر محمد علی عرب در ادامه گفت : بهره مند شدن طرفین از توانمندی های پژوهشی یکدیگر از قبیل امکانات کتابخانه ای، کارگاهی و آزمایشگاهی از دیگر مزیت های این تفاهم نامه می باشد.
وی با مهم خواندن انتقال تجارب علمی و آموزشی طرفین به ویژه در زمینه ارتباط با بازار کار، ارائه خدمات علمی و کاربردی به بخش خاص اقتصادی به ویژه بخش صنعت و نظایر آنها گفت : امید است با انعقاد این همکاری این اهداف مهم عملی شود .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx