انعقاد تفاهم نامه همکاری مهارتی با اداره کل کتابخانه های عمومی استان

دسته بندی :
25 خانه مهارت در کتابخانه های استان با انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل آموزش فنی و رفه ای و اداره کل کتابخانه های استان در خدمت تقویت مهارت آموزی در سطح روستاهای استان خواهند بود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در راستای گسترش فرهنگ مهارت آموزی در سطح استان تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه استان با مدیر کل کتابخانه های عمومی استان به امضاء رسید .

دکتر محمد علی عرب گفت : با بهره گیری از کتابخانه های روستای در سطح استان ما ۲۵ خانه مهارت در خدمت گسترش فرهنگ مهارت آموزی خواهیم داشت .

وی هدف از انعقاد این تفاهم نامه را استفاده از منابع اطلاعاتی ،ظرفیت ها و فرصت های پژوهشی مطالعاتی و تخصصی طرفین تفاهم نامه ذکر کرد و گفت :

استفاده از حضور کتابخانه های عمومی در روستاها در نیازسنجی و امکان سنجی یک فرصت ویژه است که می تواند در خدمت اهداف مهارت آموزی باشد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزاری دوره های آموزشی مشترک ، برگزاری نمایشگاها ، استفاده از مربیان بدون هزینه ، نشست های تخصصی و استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها را از سایر مورد مندرج در این تفاهم نامه ذکر کرد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx