انعکاس واقعیت ها، موجب افزایش سرمایه اجتماعی در جامعه می شود

دسته بندی :
شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی در آستانه روز ملی روابط عمومی و اطلاع رسانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان جنوبی در آستانه روز ملی روابط عمومی و اطلاع رسانی برگزار شد.

در این نشست که به ریاست مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با هدف بزرگداشت روز روابط عمومی برگزار شد؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن پاسداشت تلاش ها و همراهی مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه در استان؛ بر ضرورت به روز رسانی شیوه های فعالیت روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: روابط عمومی باید با بکارگیری توان تخصصی و تجربه ارزنده در ارتباطات درون و برون سازمانی نقش خود را در ترسیم صحیح عملکرد دستگاه و اطلاع رسانی لازم به جامعه هدف به درستی ایفا نماید.

اشرفی انتقال درست اخبار و عملکرد دستگاه های اجرایی را موجب افزایش اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی در سطح جامعه ارزیابی کرد و گفت: تلاش مدیران روابط عمومی دستگاه های تابعه و بهره گیری از توانمندی آنان می تواند موجبات رضایتمندی جامعه هدف گسترده وزارت متبوع در سطح استانها را فراهم آورد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن اشاره به نزدیک شدن به ایان انتخابات، گفت: همه کارکنان دولت در ساعت اداری از انجام هرگونه فعالیت سیاسی و انتخاباتی منع شده و  بهره گیری از امکانات و ابزار در اختیار به هر نحوی ممنوعیت داشته و تخلف اداری محسوب می شود. وی ادامه داد: ترغیب و تشویق مردم به حضور در انتخابات و ایجاد انگیزه و تزریق روح امید به آینده در سطح اجتماع، تکلیفی است که همه ما به خصوص مدیران روابط عمومی بایستی به درستی در آن انجام مسئولیت نمایند.

در پایان با اهدای لوح از سوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای رفاه استان، از زحمات و تلاشهای مدیران روابط عمومی در دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکر و قدردانی شد.

***در متن لوح تقدیر آمده است:

   تعالی سازمان ؛ مرهون توجه به رویکرد ارزشمند مشارکت جمعی  و نگاه حرفه ای مبتنی بر همگامی و همدلی، التزام به اصل پاسخگویی و شفافیت در انعکاس اقدامات و عملکرد است.  دراین میان ابعاد گسترده تاثیر ارتباطات و اطلاعات بر کارآمدی دستگاهها،موجب نگاه ویژه مدیران به نقش و جایگاه روابط عمومی گردیده  که موجبات  تقویت انگیزه های جمعی ،آگاهی عمومی و اعتماد مردمی را میسر ساخته است .  

   بدینوسیله ضمن تبریک  27 اردیبهشت ماه- روز ملی ارتباطات و روابط عمومی؛ مراتب تقدیر و تشکر خود را از خدمات ارزشمند و تلاش های سازنده  مبتنی بر اندیشه ، تجربه و تعهد جنابعالی در راستای پیشبرد  و پیاده سازی  اهداف نظام و  تعالی و پیشرفت ایران اسلامی ابراز می نمایم.  امیداست در سایه خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) همواره پیروز و سربلند باشید .

غلامرضا اشرفی

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی

و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه در خراسان جنوبی

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx