اولین جلسه شورای راهبری مهارت آموزی و مشاوره شغلی زندانیان برگزار شد .

دسته بندی :
اولین جلسه شورای راهبری مهارت آموزی و مشاوره شغلی زندانیان به منظور برسی و ارائه راهکارهای لازم برای اجرای دستوالعمل های شورا با حضور مدیر کل امور زندانهای استان و معاون آموزشی و پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و سایر اعضا برگزار شد .
زندان بیرجند

معاون آموزشی و پژوهشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص موارد مطرح شده در این نشست گفت: به منظور تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای در بین جامعه هدف زندانیان “شورای راهبردی مهارت آموزی و مشاوره شغلی زندانیان” اولین جلسه خود را با تعیین زندان بیرجند به عنوان مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی زندانیان برگزار کرد .

ابوالفضل حق پرست ادامه داد : با توجه به شرایط موجود و اهتمام طرفین برای تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای بین زندانیان زندانهای استان مقرر شد که بمنظور گسترش دوره های آموزشی افراد متخصص حاضر در زندانها از بین پرسنل یا زندانیان جهت بررسی صلاحیت های آموزشی به مراکز آموزش فنی و حرفه ای معرفی شده و در سامانه های آموزش سازمان فنی و حرفه ای به عنوان مربی ثبت شوند .

وی افزود هم اکنون بسیاری از زندانیان زندانها بدلیل شرایط فعلی در مرخصی به سر برده و در مشاغل گوناگون مشغول به کار هستند که مقرر گردید وضعیت آنها بررسی و تحت پوشش دوره های استاد شاگردی و آموزش در مشاغل این سازمان سامان دهی شوند .

گفتنی است از این پس هر سه ماه یکبار این شورا تشکیل جلسه خواهد داد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx