اولین شورای اقامه نماز و امر به معروف اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در سال ۱۴۰۱

دسته بندی :

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ظهر روز گذشته اولین شورای اقامه نماز و امر به معروف اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در سال ۱۴۰۱ در محل نمازخانه اداره کل تشکیل شد .

در این جلسه سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای به اهمیت نماز و آثار فراوان آن در همه عرصه های زندگی اشاره کرد و گفت : برپایی نماز جماعت قطعا در کنار ارزش های معنوی آن موجب استحکام دوستی ها و تقویت بنیان همدلی در بین کارکنان خواهد بود .

مهندس کامرانی فرد با توجه به تقارن اولین جلسه شورای اقامه نماز این اداره کل در سال ۱۴۰۱ با ماه مبارک رمضان گفت : نماز سکوی ارتقاء ارزشهاست و مجموعه ای که بیشترین بهرمندی را از این جایگاه خاص داشته باشد قطعا در همه امور موفق تر است .

دراین جلسه دبیر ستاد ضمن بیان پیشنهاداتی برای برنامه های اجرایی سال جاری ، گزارشی از عملکرد و اقدامات ستاد در سال گذشته برای حاضرین ارائه نمود.

در پایان هر یک از اعضای ستاد پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در جهت هر چه باشکوه برگزار شدن نماز جماعت و توجه و التزام عملی به امر به معروف و نهی از منکر مطرح و مصوباتی در این خصوص تایید شد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx