ایجاد مرکز آموزش تخصصی فولاد در برنامه کاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قاین قرار گرفت .

دسته بندی :
ایجاد مرکز آموزش تخصصی فولاد برای اولین بار در کشور در برنامه کاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قاین استان خراسان جنوبی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای صبح روز گذشته مهندس مظلوم رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای قائن به منظور رایزنی و تبادل برنامه های کاری جهت تحقق ایجاد مرکز آموزشی تخصصی فولاد به دیدار مدیر عامل مجتمع فولاد قاینات رفت .

در این جلسه اهداف اجرای طرح ” ایجاد مرکز تخصصی فولاد “در شهر قاین و همچنین نیازهای اموزشی فولاد و صنایع بالا دستی و پایین دستی و همچنین توانائی های مرکز فنی و حرفه ای در پوشش این نیاز ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

مدیر عامل کارخانه فولاد شهرستان قائن تاثیر آموزش های بدو کار و حین کار در شرکتهای صنعتی را بر افزایش بهره وری و کیفیت محصولات مهم خواند و گفت : مراکز آموزش فنی و حرفه ای در انجام این رسالت جزو بهترین موسسات آموزشی و تاثیر گذار می باشند .

لازم به ذکر است طرح ایجاد مرکز آموزش تخصصی فولاد که با همکاری شرکت ملی فولاد و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انجام خواهد شد برای اولین بار در کشور در حال رایزنی است و مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین و مجتمع فولاد قاینات با همکاری گسترده در آینده این امر را محقق خواهند کرد.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx