برنامه ای ابلاغی هفته ملی مهارت به منظور اجرای دقیق و کامل مورد بررسی قرار گرفت.

دسته بندی :
صبح امروز در راستای اجرایی برنامه های هفته ملی مهارت برنامه های ابلاغی سازمان با حضور مدیر کل ، مسئولین ستادی و حضور مجازی روسای مراکز استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در این جلسه ضمن ارائه برنامه ابلاغی سازمان توسط مسئول روابط عمومی و شرح اجرایی آن در استان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گفت : هفته ملی مهارت هفته معرفی جایگاه آموزشهای فنی و حرفه ای و تجلی جریان سازی مهارت است .
محمد علی عرب گفت : همه اعضای خانواده فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی باید خود را مسئول حضور در این رویداد مهم دانسته و در هر عرصه ای که می توانند به عنوان خادمین مهارت آموزی بهترین تعریف را برای فرهنگ مهارت به جامعه منعکس نمایند .
وی اجرای دقیق شیوه نامه ، تامل با اصحاب رسانه ، همکاری و هماهنگی با صدا و سیمای استان ، تولید محتوا ی آموزشی و فرهنگ سازی مهارت ، حضور فعال در فضای مجازی و تشویق همکاران و خانواده های آنان برای دنبال کردن اخبار اداره کل در فضای مجازی ، انتشار و انعکاس یادداشت های مهارتی در سطوح داخلی و مسئولین استانی ، موشن گرافی و اینفوگرافی و اموزشهای کپسولی را از سرفصل برنامه های هفته ملی مهارت ذکر کرد و گفت : هفته ملی مهارت بهار آموزشهای فنی و حرفه ای است و باید بهترین تعریف و ترسیم واقعیت ها از آن صورت پذیرد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از مراکز خواست برنامه های خود را در این هفته به صورت بر خط و لحظه به لحظه ارائه داده و با انعکاس ظرفیت های موجود در ساختن طوفان مهارتی در سطح استان مشارکت نمایند .
وی گفت : باید علی رغم شرایط کرونایی و با توجه کامل به سلامت گروهای هدف برنامه های هفته ملی مهارت را در سال ۱۴۰۰ متفاوت و پویا اجرا کنیم به طوری که جریان سازی مهارت ثمره روشن آن باشد و آموزشهای فنی و حرفه ای برای جامعه معرفی شود .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان افتتاح دپارتمان معدن ، افتتاح مراکز جوار کارگاهی ،کارگاه سنجش مهارت ، افتتاح مرکز مدیریت و مشاوره شغلی دانشجویان و افتتاح کارگاههای آموزشی در مراکز برق تخصصی و مرکز برادران بیرجند را از اهم موارد برنامه ریزی شده برنامه های این هفته ذکر کرد .
دکتر عرب در پایان ضمن اشاره به شرایط موجود گفت : باید در تهدید کرونا دنبال فرصت ها باشیم .دورکاری همکاران می تواند بهترین زمان و موقعیت را برای پژوهش فراهم آورد .ا

میدوارم در آتیه در بخش های پژوهشی امتیازات استان ترقی داشته باشد و بتوانیم افراد شاخص را برای کسب امتیازات کشوری معرفی نماییم .
در پایان برای تامل بیشتر مقرر شد کانال ارتباطی برای درج اخبار لحظه به لحظه هفته ملی مهارت در شبکه های اجتماعی دایر گردد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx