برگزاری بوت کمپ مهارت چوب سازه در مرکز تخصصی چوب بیرجند

دسته بندی :
بوت کمپ چوب سازه با شعار آموزش ، رقابت و اشغال از 17 خرداد ماه شروع و هم اکنون با 21 متقاضی آموزش مهارت چوب سازه کوکسا در محل مرکز تخصصی چوب بیرجند در حال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی حسن کامرانی فرد، مدیر کل استان ضمن بیان این خبر گفت : بوت کمپ مهارت چوب سازه با هدف آشنایی با تولید اختصاصی دست سازه های چوبی ، ارتقاء عزت نفس ،تاب آوری ،افزایش انگیزش ،خود باوری و کار تیمی در حال اجراست .

وی افزود : حاضرین در این بوت کمپ در کنار آموزش مرحله به مرحله ساخت کوکسا از مهارتهای کارآفرینی ، تدوین پلان کسب و کار ، روش های تقویت اشتراک مساعی و ایده پردازی آشنا می شود .

حسن کامرانی فرد گفت : ۲۱ داوطلب حضور در بوت کمپ چوب سازه با ترسیم خلاقانه لیوان کوکسا ،انجام طرح کسب و کار ، یادگیری تلفیق صنعت و صنایع دستی با هدف بهره بری و تولید محتوا و مستند سازی با هم رقابت می کنند .

اعضای شرکت کننده در بوت کمپ پس از ۲۶ خرداد با شرکت در یک مسابقه ۴ ساعته آموختهای خود را به رقابت می گذارند تا برگزیدگان دوره پس از داوری کیفی و کمی معین و از منتخبین اول تا سوم معرفی شوند .

اختامیه این بوت کمپ در تاریخ ۳۰ /خرداد ماه با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx