تاسیس نخستین مرکز کاریابی هنرهای تجسمی کشور در بجنورد

دسته بندی :

ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از ۳ شرکت کارآفرین در بجنورد بازدید و پیشنهاد کرد نخستین مرکز کاریابی هنرهای تجسمی کشور در بجنورد تاسیس شود.

به گزارش ایسنا، محمود کریمی بیرانوند، معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، در جریان سفر استانی رییس جمهوربه خراسان شمالی، از سه شرکت کارآفرین در بجنورد بازدید کرد.

وی  در بازدید از کارگاه تولیدی لوازم یک بار مصرف بیمارستانی و تولید محصولات بهداشتی مهر و امید پویان مهر که توسط ۴۰ نفر از معلولان در شهرک کارگاهی بجنورد برپا شد، ضمن ارائه بسته پیشنهادی خود برای بازاریابی تولیدات این کارگاه مورد حمایت بهزیستی وعده داد در صورت تامین هزینه خرید یک دستگاه خودرو ون توسط خیرین ۵۰ درصد دیگر را این وزارتخانه تامین خواهد کرد.

شرکت تعاونی فرش و گلیم روژین دیگر مقصد معاون وزیر و دیگر مسئولان همراه بود که پس از پایان این بازدید و شنیدن سخنان رئیس این شرکت تعاونی با توجه به اظهارات معصومه دولفقاری مبنی بر تحمیل هزینه های اضافی برای تولید محصولات منحصر به فرد این شرکت، کریمی بیرانوند خواستار تهیه یک طرح توجیهی برای جذب سرمایه گذار زنجیره تامین فرش و گلیم دستی از طرف این شرکت در خراسان شمالی شد تا این وزارتخانه بتواند اقدامات خود را برای جذب سرمایه گذار انجام دهد.

کریمی بیرانوند و هیئت همراه همچنین پس از بازدید از آموزشگاه آزاد و فنی چلیپا ضمن راهنمایی مدیر این آموزشگاه برای چگونگی جذب تسهیلات در راستای توسعه فعالیت و کارآفرینی این شرکت پیشنهاد کرد این شرکت اقدام به دریافت مجوز کاریابی کند تا نخستین کاریابی هنرهای تجسمی ایران در بجنورد تاسیس شود.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx