ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای از تریبون نمازجمعه

دسته بندی :
حسین خوش ایند گفت : یکی از پروزه های عمرانی دیگری که در سطح استان جهت تکمیل فضاهای مورد نیاز مراکز آموزش فنی و حرفه ای در دست احداث است.

شش مرداد ماه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی که به منظور بازدید از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائن به این شهرستان سفر کرده بود به دیدار امام جمعه شهرستان قائن رفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به وضعیت مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائن از جمله راه اندازی مرکز خواهران قائن در سال ۹۸ اشاره نمود .

حسین خوش ایند گفت : یکی از پروزه های عمرانی دیگری که در سطح استان جهت تکمیل فضاهای مورد نیاز مراکز آموزش فنی و حرفه ای در دست احداث است مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زیرکوه می باشد .

وی افزود در سال گذشته برای توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در شهرستان مرزی زیرکوه موفق به اخذ چارت سازمانی برای مرکز این شهرستان شدیم که جایگاه فعالیت آن را تقویت می نماید .

وی ادامه داد :آموزشهای فنی و حرفه ای در ایجاد اشتفال و رفع معضل بیکاری چاره ساز است و برای نیل به جهش تولید در راستای منویات مقام عظمای ولایت تقویت آموزشهای فنی و حرفه ای در جای جای استان مدنظر می باشد .

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین رحمانی امام جمعه شهرستالن قائن نیز ضمن تبریک روز ملی مهارت و کار آفرینی به اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای اشاره نمود و موفقیت دست اندارکاران امر آموزش جویندگان مهارت در استان را آرزو کرد .

وی گفت : در تریبون نمازجمعه یکی از موارد مهمی که جهت اطلاع رسانی آن تلاش خواهیم داشت هدایت جوانان جویای کار به سمت و سوی آموزشهای فنی و حرفه ای است .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx