ترویج و گسترش مهارت آموزی و معرفی جایگاه آموزشهای فنی و حرفه ای از تریبون قدرتمند روابط عمومی ها ممکن می شود

دسته بندی :

همزمان با ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از زحمات کارکنان روابط عمومی مراکز و اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی روز گذشته طی جلسه ای که روسای مراکز و رابطین روابط عمومی مراکز استان به صورت وبیناری در آن حضور داشتند از خدمات کارکنان روابط عمومی تقدیر شد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این نشست هم اندیشی با اشاره به جایگاه ویژه روابط عمومی در انعکاس جایگاه سازمان در سطح جامعه گفت : ترویج مهارت آموزش و معرفی جایگاه آموزشهای فنی و حرفه ای از تریبون قدرتمند روابط عمومی ها ممکن می شود .

حسن کامرانی فرد گفت : امروز اطلاع رسانی و انعکاس اخبار واقعی و امید آفرین می تواند در رفع موانع و مشکلات نقش آفرینی ویژه ای داشته باشد .

وی ادامه داد : اگر روابط عمومی به عنوان معرف عملکرد مجموعه ها با قوت عمل کنند مردم با دستاوردها و توانمندیهای موجود آشنا می شوند و این همان نقطه توفیقی است که باید پیگیر آن بود .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در ادامه از روسای مراکز خواست پیشنهادات خود را در راستای تقویت جایگاه روابط عمومی و ترویج فرهنگ مهارت آموزی بیان کرده و مشکلات حوزه کاری کارکنان روابط عمومی مرکز خود را با نگاه به اولویت مهم اطلاع رسانی در اسرع وقت مرتفع نمایند .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx