تقاضای تامین اعتبار تکمیل دو پروزه نیمه تمام مهارت آموزی استان در گفتگو با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری

دسته بندی :
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای در راستای تامین اعتبار تکمیل دو پروزه نیمه تمام در مجموعه مهارت آموزی استان با معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان صبح امروز محمد علی عرب به منظور پیگیری تامین اعتبار دو پروزه مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زیر کوه و مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان طبس با محمد فرهادی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد .

در این نشست  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تشریح شرایط فیزیکی این دو پروزه گفت : در شرایط کنونی تقویت مهارت آموزی در جای جای کشور به منظور رفع دغدغه های اقتصادی مردم مهمی است که باید با تمام توان دنبال شود .

محمد علی عرب درادامه اشاره ای به وضعیت فضاهای موجود در مراکز شهرستانها  داشت و گفت : به حول و قوه الهی و توان و تلاش همکارانم در سایر نقاط ما مشکلی در تامین فضا نداریم و زیر ساخت های موجود پاسخگوی نیاز آموزشی در حوزه تقویت مهارت آموزی می باشد .

وی افزود :در  شهرستان تازه تاسیس زیرکوه پروژه احداث مرکز دو منظوره از سال ۹۷ آغاز شده و هم اکنون  تکمیل آن با توجه به شرایط موجود یکی از دغدغه های اساسی حوزه مهارت آموزی در استان می باشد .

محمد علی عرب گفت: امیدوارم با حمایت و همراهی مسئولین  استانی در آینده ای نه چندان دور شاهد افتتاح و بهره برداری از این دو پروژه باشیم .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx