توجه به برنامه های فرهنگی با رویکرد ویژه به قابلیت های فضای مجازی در دستور کار قرار گرفت .

دسته بندی :
جلسه هماهنگی برنامه های سوگواری دهه فاطمیه ، دهه کرامت و بزرگداشت سالگرد عروج ملکوتی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی صبح امروز برگزار شد .

در این نشست  مدیر کل  آموزش فنی وحرفه ای استان ضمن تسلیت ایام سوگواری سید ه زنان اهل عالم بانوی اسوه و بزرگوار حضرت فاطمه زهرا (س) در خصوص دهه بصیرت  و  شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی سخنان مبصوتی بیان داشت .

حسین خوش ایند گفت : در روزهای اخیر همه ما آرزو داشتیم برترین مجالس و محافل در خور را برای گرامی داشت ایام و تجدید پیمان با مقام عظمای ولایت و شهدای گل گون کفن انقلاب  با قدرت و قوت اجرا کنیم .

نشست مشورتی برگزاری مراسم گرامی داشت ایام جاری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای

وی ادامه داد:اکنون که محدودیت های کرونایی فرصت  حضور در اجتماعات را از ما گرفته لازم است همه با تمام توان برای اشاعه باورهای غنی فرهنگی و اجتماعی خود پای کار باشیم و از اهرم اطلاع رسانی مجازی و رسانه ای برای فریاد آرمانهایمان استفاده کنیم .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : در روزهای اخیر رسانه ها ی ارتباط جمعی به صورت گسترده پای کار آمده اند تا از هویت انقلاب و ارزشهایمان از دهه بصیرت و دستاوردهایش و از خون خواهی شهید والامقام سردار دلها به طرز شایسته سخن بگویند و ما نیز باید رسالت خود رادر این حوزه به نحوه احسن انجام دهیم .

وی گفت : در تمامی مباحث فرهنگی خاصه نماز ،امر به معروف و نهی از منکر، حجاب و عفاف ، منشور حقوق شهروندی و اعتلای فرهنگ غنی دین باوری و هویت ملی باید ابزار فضای مجازی را به خدمت گرفت تا شرایط کنونی فرصت عالی تحول فکری را از ما نگیرد .

وی به رونمایی از سامانه آموزش مجازی اداره کل  بزودی  خبر داد و گفت : ان شا ا.. مراسم سالگرد سردار دلها و سوگواری فاطمیه را به طرز شایسته از طریق این سامانه برگزار خواهیم کرد .

گفتنی است این سامانه قادر خواهد بود همزمان شرایط حضور بیش از ۲۰۰ نفر در یک نشست را فراهم سازد

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx