جهادگران مهارت شهرستان قائن با ارائه ۲۰۰ خدمت رایگان سکوت کمیران را با همدلی و همراهی خود شکستند .

دسته بندی :
جهادگران مهارت شهرستان قائن در دوازدهمین روز از خرداد 1400 با انجام بیش از 200 خدمت جهادگرانه رایگان در حوزه های مختلف سکوت محرومیت روستای کمیران را شکستند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در این اردوی یک روزه ارائه خدمات فنی و مهندسی رایگان ۱۱ نفر از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قائن ، آموزشگاههای آزاد و اتاق اصناف شهرستان در رشته های جوشکاری ،آرایش و پرایش زنانه و مردانه ،خیاطی ، برق ساختمان ،تعمیر آبگرمکن ،خدمات ساختمانی و … به ۴۰ خانوار محروم روستای کمیران ارائه خدمت نمودند .

در این اردوی مهارتی دکتر محمد علی عرب ، بخشدار بخش مرکزی قائنات وفرمانده بسیج ادارات سپاه پاسداران استان از نزدیک از روند اجرای این خدمت جهادگرانه بازدید کردند .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن اشاره به اثرات این خدمت جهادگرانه در روستاهای استان گفت : برگزاری اردوهای جهادی در واقع انعکاس همدلی و همراهی مهارت، با زندگی مردم و نقش سازنده آن در سفره رفاه خانوار است که بواسطه این فرهنگ سازی مدبرانه محقق می شود .

وی گفت :حضور جهادگران مهارت در روستاهای مختلف استان تبلور حقیقت سازندگی مهارت است که با ارائه خدمت رایگان نمودی شایسته می یابد .

شایان ذکر است این اردوی جهادی پنچمین اردوی جهادی شهرستان قائنات است .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx