حمایت نمایندگان استان ازتوسعه و گسترش آموزشهای فنی و حرفه ای در بودجه ۱۴۰۰

دسته بندی :
در دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با نماینده مردم قائنات مطرح شد : نمایندگان استان از توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در بودجه 1400 حمایت می کنند .
دیدار با نماینده قائنات

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار با نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام این خبر گزارشی از اقدامات انجام شده و برنامه های آتی مهارت آموزی در استان را ارائه نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در این دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به نقش آموزشهای مهارتی و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جهت رفع معضل اشتغال به تشریح سیاستها و برنامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای پرداخت.

خوش آیند در ادامه با ارائه گزارش عملکردی از اقدامات اداره کل استان اقدامات انجام گرفته توسط اداره کل در حوزه انتخابیه قاینات از جمله اخد چارت سازمانی مرکز زیرکوه و سایر اقدامات صورت گفته را عنوان نمود. وی در ادامه به تشریح دغدغه ها و مسائل آموزش فنی و حرفه ای پرداخت و عنوان کرد: این اداره کل با وجود مراکزی با پتانسیل بالا و ظرفیت های گوناگون آموزشی، سعی داشته تا در راستای توانمند نمودن افراد فاقد مهارت نقش مهمی در حل معضل اشتغال افراد بخصوص جوانان داشته باشد.

خوش آیند در پایان خواستار توجه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای در بودجه ۱۴۰۰ شد و اظهار امیدواری نمود: سهم آموزش های مهارتی در بودجه ۱۴۰۰ پررنگ تر از سنوات گذشته باشد.

در ادامه اسحاقی نماینده مردم قاینات در مجلس شورای اسلامی  با تاکید بر نقش و اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای گفت: در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای قاین توانمندی های خوبی در این مجموعه دیده و جوانان را به فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای ترغیب می کنم.

اسحاقی افزود : با توجه به راه اندازی کارخانه فولاد و توانمندی آموزش فنی و حرفه ای پیشنهاد تربیت نیروی ماهر مورد نیاز فولاد قاین را ارایه و پیگیری خواهیم کرد تا مهارت آموزی و ارتقای مهارت شاغلین فولاد از طریق آموزش فنی و حرفه ای صورت پذیرد.

نماینده مردم قاینات در پایان ضمن استقبال از همکاری با آموزش فنی وحرفه ای، گفت: با توجه به نقش تأثیرگذار آموزش در بحث اشتغال؛ از موارد و پیشنهاداتی که می تواند در بودجه ۱۴۰۰ به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور کمک کند در صحن مجلس دفاع خواهیم کرد

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx