خسروی اسفزار در بازدید از نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر فنی حرفه ای خراسان جنوبی:خواسته ما از بنیاد برکت استان ؛همکاری لازم جهت پرداخت تسهیلات اشتغال خانگی

دسته بندی :
نماینده بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در بازدید از نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر فنی حرفه ای خراسان جنوبی گفت: از بنیاد برکت استان خواستیم تا ضمن بازدید همکاری لازم جهت پرداخت تسهیلات اشتغال خانگی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی حسین خسروی اسفزار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی  از نمایشگاه فرصت های شغلی مهارت محور کم سرمایه بر فنی حرفه ای خراسان جنوبی بازدید کرد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این بازدید به موضوع آموزش تاکید کرد و گفت: با یک آموزش درست ۱۰۰ ساعته می تواند به اشتغال خانگی و پایدار دست یافت.

وی با اشاره به مشکلات مطرح شده در خصوص سرمایه اولیه و تسهیلات ادامه داد؛ خواسته من مسئولان اجرای و اقتصادی استان این است که تسهیلات بانکی بدون سود در اختیار این افراد قرار گیرد و ما در حد توان از طریق مرکز  پیگیری می کنیم.

خسروی گفت: از بنیاد برکت استان خواستیم تا ضمن بازدید همکاری لازم جهت پرداخت تسهیلات اشتغال خانگی داشته باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به موضوع فروش و بازاریابی هم اشاره کرد و گفت:خواسته من از نهادها، ادارات و مردم این است که از محصولات تولیدی استان جهت سوغات و اهدایا استفاده کنند.

خسروی عنوان کرد؛ به عنوان خادم مردم در مجلس شورای اسلامی مشکلات و خواسته های این عزیزان را در حد توان و مقدورات پیگیری خواهیم کرد.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx