در بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع استاندارخراسان جنوبی مطرح شد : تیم مکاترونیک کشوری آماده اعزام به مسابقات جهانی

دسته بندی :

صبح امروز ناصری معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان جنوبی به منظور بررسی وضعیت تیم کشوری مکاترونیک مستقر در مرکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند از این مرکز بازدید داشت .
در این بازدید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان وضعیت تیم و اقدامات انجام شده برای آمادگی تیم را مطرح و بر آمادگی اعضا برای حضور در مسابقات جهانی مهارت در کشور آلمان تاکید نمود .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در ادامه گفت : کار آموز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در رشته مکاترونیک موفق به راهیابی به مسابقات جهانی اشتونگارت آلمان گردید.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر گفت : در این دوره از مسابقات ملی مهارت ، آقای مجید دهیری در رشته مکاترونیک از استان خراسان جنوبی نماینده کشور در مسابقات جهانی می باشد که در تاریخ ۱۲ مهر لغایت ۱۶ مهر در اشتوتگارت آلمان برگزار خواهد شد.
حسن کامرانی فرد گفت : اردوی آمادگی تیم ملی مسابقات جهانی مهارت در رشته مکاترونیک در خراسان جنوبی و در مرکز تخصصی برق و الکترونیک شهرستان بیرجند به مربیگری خانم سمیه رجبی در حال برگزاری است و رقابت کنندگان به مدت ۸ ماه دراردوی آمادگی حضور داشته اند .

وی افزود : تیم دونفره اعزامی جمهوری اسلامی ایران در رشته مکاترونیک در طول این اردوی آمادگی مهارت لازم جهت رقابت در مسابقات جهانی را کسب نموده اند . آقایان مجید دهیری دهنوی از خراسان جنوبی و رضا محسن زاده از استان آذربایجان غربی اعضای تیم دو نفره اعزامی به مسابقات جهانی مهارت را تشکیل میدهند .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در ادامه گفت : سالانه مسابقات مهارتی در حوزه های مختلف از قبیل فناوری اطلاعات، مکانیک، مکاترونیک ، آکواترونیک و… تحت عنوان مسابقات ملی مهارت در کشور توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

وی افزود : در این ماراتون رقابت کنندگان برای شرکت در مسابقات جهانی مهارت که هر دو سال یکبار برگزار می شود با هم به رقابت می پردازند و در نهایت ۱۷ رشته و ۱۹ رقابت کننده به مسابقات جهانی اعزام می شوند .

در ادامه این بازدید معاون استاندار خراسان جنوبی از از کارگاههای مرکز تخصصی برق و الکترونیک ، مرکز مشاوره و هدایت شغلی و کارگاههای مرکز برادران بیرجند بازدید داشت .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx