در جلسه بزرگداشت هفته عفاف و حجاب از فعالان این حوزه تقدیر شد

دسته بندی :
روز گذشته در جلسه ای که به منظور گرامی داشت هفته عفاف و حجاب با حضور مدیر کل استان و خواهران شاغل در اداره کل و مراکز شهرستان بیرجند برگزار شد از فعالان این حوزه تقدیر به عمل آمد .

در این نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان از اهمیت عفاف و حجاب مطالبی را مطرح و گفت : وضعیت فرهنگی و اعتقادی مردم مذهبی استان ما باعث شده که توجه به عفاف و حجاب به نحو شایسته ای رعایت شود و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و خانواده گرامی کارکنان آموزش فنی و حرفه ای در این خصوص شاخص و نمونه هستند .

سخنران این جلسه در باب حجاب و ارزشهای والای آن و تاثیر عفاف و حجاب در زندگی سخن گفت و با تشریح واقعه مسجد گوهر شاد گفت : دشمن همواره با توجه به اهمیت حجاب و عفاف سعی می کند تا از راه کم رنگ کردن توجه جامعه به ارزشهای معنوی ضربه وارد کند و این مسئله از گذشته وجود داشته و هم اکنون نیز وجود دارد .

حجت الاسلام درخشی ادامه داد : مادرانی که فرزندان صالح تربیت می کنند و رسالت خود را در خصوص عفاف و حجاب انجام می دهند اجری عظیم دارند .

وی به نقل خاطره ای از آیت ا.. سیستانی در اهمیت موضوع حجاب پرداخت و گفت : آن زمانی که رضا خان پهلوی سیاست کثیف کشف حجاب را اجرا کرده بود ما در جامعه خود زنانی را داشته ایم که سالها از خانه بیرون نیامده اند تا تسلیم کشف حجاب اجباری نشوند .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx