در راستای گام به سوی تحقق شعار سال صورت گرفت :توسعه حرفه های مهارتی دانش بنیان در نشست هم اندیشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و پارک علم و فن آوری استان .

دسته بندی :
صبح امروز در راستای تحقق شعار سال و ترویج فرهنگ مهارت آموزی رئیس پارک علم و فناوری استان و نمایندگانی از شرکت های زیر مجموعه آن به منظور آشنایی با قابلیت های مهارتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و بررسی راههای همکاری مشترک پیرامون توسعه حرفه های دانش بنیان نشست مشورتی برگزار کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان خراسان جنوبی پس از انجام بازدید از کارگاه‌های آموزشی مرکز شماره یک بیرجند و معرفی حرفه های هر کارگاه توسط مربی مربوطه نشست مشورتی در خصوص راههای همکاری مشترک وبررسی انعقاد تفاهم نامه همکاری انجام شد
در این دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت : برای تحقق شعار سال و توسعه مهارت آموزی همه ی ظرفیت های استان باید مسنجم و هماهنگ شوند .

وی به قدرت شرکت های دانش بنیان در ایجاد اشتغال در کشور اشاره کرد و گفت : مهارت آموزی قطعا زمانی منجر به نتیجه خواهد بود که در قالب ظرفیت های استان باعث ایجاد شغل شود .
حسن کامرانی فرد ادامه داد : گارگاههای مجهز و امکانات موجود در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان همقدم و همراه ایده ها و فکرهای خلاق و اشتغال آفرین است .
وی پس از استماع نظرات و پیشنهادات شرکت های زیر مجموعه پارک علم و فن آوری استان گفت : همکاری و همفکری با اهل خبره کار در تقویت مهارت و شناخت نیازهای بازار کار اقدامی مهم است و ما با تمام توان مهارتی این اداره کل در راستای رفع دغدغه های مهارتی برای تامین نیروی کار ماهر در استان آماده همکاری هستیم .

5 2 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx