در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)؛ برای نخستین بار مدیر طرح ملی توسعه مهارت در سواحل مکران تعیین شد

دسته بندی :
در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، برای نخستین بار طی ابلاغی از سوی غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، خداداد اولیائی به عنوان «مشاور رئیس سازمان و مدیر طرح ملی توسعه مهارت در سواحل مکران» تعیین شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، خداداد اولیائی با ابلاغی از سوی دکتر حسینی نیا به عنوان مشاور رئیس سازمان و مدیر طرح ملی توسعه مهارت در سواحل مکران تعیین شد.

 در متن این ابلاغ آمده است:

جناب آقای خداداد اولیائی

باسلام

نظر به سوابق تخصصی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور رئیس سازمان و مدیر طرح ملی توسعه مهارت در سواحل مکران» تعیین می شوید.

انتظار دارد با حسن تدبیر و همراهی مدیران ستادی و استانی، ضمن حفظ انسجام سازمانی تلاش کامل و همه جانبه در راستای خدمت به مردم عزیز آن خطه و ارتقاء سطح مهارت آموزی و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای به عمل آورده و اهتمام کامل در رعایت اصول “عدالت محوری”، “انقلابیگری”، “مردم داری”، “پاکدستی” و “قانون مداری” را معمول نمائید.

ان شاء الله با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظایف محوله گام های مؤثری در راستای تحقق اهداف عالیه  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx