دیدار مدیران روابط عمومی شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

دسته بندی :
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی ، اعضاء شورای رفاه با مدیر کل جدید روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی دیدار و به گفت و گو پرداختند.

در این نشست اشرفی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان و روابط عمومی های دستگاه های عضو این شورا حضور داشتند.

مالکی، مدیر کل روابط عمومی استانداری ضمن گرامیداشت این روز، روابط عمومی را قلب تپنده هر سازمان و دستگاه اجرایی دانست و افزود: با توجه به اینکه برخی از دستگاه های اجرایی با کمبود نیروی انسانی به خصوص در حوزه روابط عمومی مواجه هستند، اما با این حال مسئولین روابط عمومی باید تمام توان، دانش و هنر خود را جهت انعکاس فعالیت های  آن سازمان به شکل مطلوب برای ارائه به جامعه هدف بکار گیرند و در این رسالت مهم همکاری و هم افزایی با سایر دستگاه ها و سازمان ها داشته باشند.

زنگنه در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامیداشت و گزارشی از عملکرد صندوق در حوزه پرداخت تسهیلات ارائه نمود. وی افزود: در راستای همکاری و تقویت حوزه خبر در استان، صندوق کارآفرینی امید در سال گذشته به ۶۱ نفر از خبرنگاران استان قریب به ۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است و با توجه به اعتبار باقی مانده در این بخش، صندوق کارآفرینی امید آماده حمایت از سایر خبرنگاران استان می باشد.

در پایان این دیدار مدیر صندوق کارآفرینی امید استان و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همکاران روابط عمومی استانداری تقدیر بعمل آوردند.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx