دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با نماینده محترم مردم شهرستان های بیرجند ،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

دسته بندی :
نماینده

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این دیدار دکتر عرب با بیان رسالت آموزش فنی و حرفه ای در حوزه اشتغال گفت : هم اکنون این اداره کل بر اساس سیاست های سازمان به ۱۸ گروه هدف مهارت آموزی دوره های آموزشی مورد تقاضا را ارائه می دهد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به لزوم همکاری بین بخشی جهت جریان سازی مهارت و راهبری آن گفت : قرار دادن فرهنگ مهارت آموزی در نقطه نقطه استان در سبد خانوار هدف ماست .

اوی در ادامه از اهم طرح های در حال اجرا در استان از قبیل راه اندازی ۲۵ خانه مهارت روستایی در سطح استان با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی ، برگزاری مستمر اردو های جهادی در مناطق محروم و دورافتاده استان و راه اندازی مرکز تخصصی کسب و کار و آموزش الکترونیک استان اشاره کرد.
نماینده محترم شهرستان های بیرجند درمیان و خوسف نیز با تاکید بر نقش مهارت آموزی ،بر تلاش در جهت تبدیل جریان مدرک گرایی به مهارت گرایی تاکید کرد وگفت : باید تلاش شود تا آموزش های ارائه شده منطبق بر نیاز جامعه و طرح آمایش سرزمین در استان باشد و به منظور معرفی خدمات و ترویج فرهنگ مهارت آموزی باید از مبلغان و سخن وران حرفه ای بهره برد .
درپایان ایشان از طرح اردوهای جهادی تقدیر کرد و استمرار این خدمات را باعث تقویت روحیه امید آفرینی در سطح جامعه دانست .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx