روسای ستادی و مدیران مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی پیگیر قوت اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای

دسته بندی :
روسای ستادی و مدیران مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان در نشست مشورتی با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان پیگیر قوت آموزشهای فنی و حرفه ای در استان شدند .

در نشست مشورتی روسای ستادی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان که صبح دوشنبه در محل سالن جلسات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد راه های توسعه و قوت اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای بر اساس نیاز منطقه در استان تبیین و نظرات اعضا مطرح شد .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این جلسه به استفاده از ظرفیت خیرین برای تهیه تجهیزات و مواد مصرفی و نیازهای آموزشی مراکز تاکید کرد و گفت : تهیه بانک اطلاعات خیرین شهرستانها برای دستیابی به هدف بهره گیری از پتانسیل های موجود مردمی در دستور کار مراکز قرار گیرد .

حسن کامرانی فرد گفت : در شرایط کنونی بهترین راه برای رفع معضل بیکاری و کاهش آسیب های ناشی از آن توجه به برگزاری دوره های مهارتی کم سرمایه بر است .

وی ادامه داد : مراکز استان با سرلوحه قرار دادن این مهم پیگیر اجرای دوره های آموزشی منجر به اشتغال در راستای طرح تکاپو باشند .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با تبیین افق پیش رو در خصوص مسئله مهم زیست بوم اشتغال گفت : در نیازسنجی های آموزشی باید با اهداف توسعه اشتغال در سطح شهرستانها هماهنگ سیاست گذاری نماییم .

وی از حاضرین خواست طرحهای ویژه آموزشی بر اساس پتانسیل های منطقه ارائه دهند تا در سال ۱۴۰۱ به تفکیک شهرستانها اجرا شود .

حسن کامرانی فرد در دستیابی به هدف قوت اجرای آموزشهای فنی و حرفه ای به استفاده مشورتی از دانش مهارتی همکاران در سطوح مختلف تاکید کرد و گفت : باید در توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای از تمام ظرفیت های موجود بهره گرفت .

در این نشست روستای مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان عملکرد اجرایی مراکز در سال ۱۴۰۰ را ارائه نموده و پیشنهادات خود را برای سال ۱۴۰۱مطرح نمودند .

از دیگر برنامه های این جلسه اهدا ابلاغ رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر خضری و دشت بیاض آقای حیدری بود .
0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx