سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از ظرفیت کار جمعی، نوع نگاه جامعه ارزش محور خراسان جنوبی برای ارتقا مهارت استفاده خواهد کرد

دسته بندی :
علی اوسط هاشمی صبح امروز در بدو ورود به خراسان جنوبی در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند در جمع خبرنگاران ضمن تاکید و بیان این مطلب اظهار داشت

رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور :

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از ظرفیت کار جمعی، نوع نگاه جامعه ارزش محور خراسان جنوبی برای ارتقا مهارت استفاده خواهد کرد
علی اوسط هاشمی صبح امروز در بدو ورود به خراسان جنوبی در فرودگاه بین المللی شهید کاوه بیرجند در جمع خبرنگاران ضمن تاکید و بیان این مطلب اظهار داشت: همزمان با هفته دولت و به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و نقش آفرینی بهتر در این مسیر و ارائه گزارش و بررسی موضوعات مرتبط با مهارت آموزی در این استان توفیق یافتیم در خدمت مردم و مسئولان خراسان جنوبی باشیم.
وی افزود: در این سفر به دنبال این هستیم تا ارزیابی دقیقی از روند مهارت آموزی در جهت ارتقاء توانمندی آن بخش از نیروهایی که در صدد کسب مهارت برای نقش آفرینی هستند داشته باشیم.
معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان کرد: در این مسیر تلاش می شود تا بتوانیم آنچه را که متوجه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است به خوبی در قالب یک سند راهبری مهارت آموزی انجام دهیم و از ظرفیت کار جمعی و نوع نگاه جامعه محور و ارزش محور در این استان که مهد سرمایه انسانی است و بزرگانی را تقدیم جامعه کرده است استفاده کنیم.
هاشمی تصریح کرد: برنامه ما این است در خراسان جنوبی از سرمایه کهن و بودن مردم در مسیر دانش و کسب مهارت استفاده کنیم و زمینه رشد را در استان فراهم کنیم.
وی خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی رتبه های خاصی در زمینه محصولات ناب و ارزشمند کشاورزی مانند زرشک، زعفران و عناب دارد و از طرفی رتبه نخست معادن را دارد که هر چهار بخش این موارد می تواند جزو کالا و محصولات صادراتی کشور در وسعت وسیع و ارزشمند باشد و سهم ارز آوری را بالا ببرد.
معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور یادآور شد: در این راستا مهارت در این بخش می تواند در بحث بهره وری و استفاده صحیح از منابع نقش مهمی داشته باشد.
هاشمی اظهار داشت: امید است بتوانیم در این مسیر هم سوء و هم جهت با آنچه که حاصل بودن در موضع دانش، علم و تربیت در این استان است گام برداریم و مهارت نیز بتواند سهمی را به دست آورد و بهتر از سال های قبل دراین کویر درخشش داشته باشد.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx