سازمان صنعت، معدن و تجارت پای کار تسریع در راه اندازی دپارتمان معدن

دسته بندی :
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان صبح امروز در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان حمایت همه جانبه از راه اندازی دپارتمان معدن در شهرستان نهبندان را مهم و ضروری خواند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان همراهی سازمان صمت استان را در تسریع راه اندازی دپارتمان های معدن و تایر خواستار شد و گفت : طبق برآورد های انجام شده ما برای راه اندازی دپارتمان معدن به بیش از ۱۶ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که در مسیر تامین آن رایزنی های لازم در دستور کار است .
محمد علی عرب گفت : در این راه ایجاد تعامل با معادن استان و مدد گیری از توان اجرایی آنان می تواند چاره ساز باشد که قدم هایی اولیه در این راه برداشته شده است .
ریس سازمان صمت به امتیازات معدنی استان اشاره کرد و گفت : معدن زغال سنگ طبس “تنها معدن مکانیزه ایران” ، معدن طلای شادان خوسف و معادن نهبندان خود یک کارگاه آموزشی غنی است‌ که از این قبیل در استان برای استفاده در دپارتمان معدن نمونه های بسیاری داریم .

عباس جرجانی گفت : امیدوارم در آینده ای نه چندان دور آموزش دپارتمان معدن در کل استان فراگیر شود .
ریس سازمان صمت استان گفت : آموزش در بخش معدن بسیاری از دغدغه های موجود ما را نیز رفع خواهد کرد .
وی همکاری همه جانبه و پیگیری حداکثری را در این راه قول داد و اظهار داشت : باید این عزم جمعی سریع تر به نتیجه برسد و در حداقل زمان شاهد فعالیت دپارتمان معدن در استان باشیم .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx
()
x