شورای اقامه نماز با محوریت اهتمام به نماز اول وقت تشکیل جلسه داد

دسته بندی :
شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی به منظور تقویت برنامه های مذهبی و فرهنگی منطبق بر اصول ستاد مبارزه با کرونا تشکیل جلسه داد .

شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در سومین جلسه سال ۹۹ به منظور بررسی راههای تقویت برنامه های فرهنگی و مذهبی با توجه به شرایط موجود و اصول ستاد مبارزه با بیماری کرونا تشکیل جلسه داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در این نشست  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به اهمیت و جایگاه خاص نماز در زندگی فردی و اجتماعی انسان گفت : همه ما به ارزشهای این حسنه ی بزرگ واقف هستیم و در سخنان بزرگان ما به کرات در خصوص آن صحبت شده است .

محمد علی عرب ادامه داد : شرایط موجود و حضور تلخ ویروس کرونا بسیاری از فعالیتهای زندگی روزمره یکایک ما را تغییر داده است لیکن باید به دنبال راههای باشیم که بتوانیم با تسلط بر شرایط و رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا ارزشهای دینی و مذهبی را در جامعه ارتقا داده و در بحث نماز فرصت مهم نماز اول وقت را از دست ندهیم .

وی با اشاره به سخنی از فرهیخته بزرگ استاد نخودکی گفت : بی شک کلید همه ی مشکلات فردی و اجتماعی ما توجه به فریضه ی نماز اول وقت است .

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان توجه به نمازخانه های مراکز و رفع نیازهای آنان را به عنوان یک ضرورت در دستور کار قرار داد و گفت : مدیران در برنامه های خود وقت نماز را در نظرداشته سعی کنند با تداخل برنامه ها موجب تاخیر در این فرصت برای خود و همکاران نباشند .

وی ضمن خدا قوت دوباره به همه ی فعالان در اجرای برنامه های دهه مبارک فجر گفت : در اسرع وقت کارگروهی برای ارزیابی مراکز برتر و همکاران فعال تعیین خواهد شد تا از منتخبان این رویداد عزیز ملی _ مذهبی تقدیر شود .

وی گفت قطعا همه ی ما بدنبال این مهم هستیم که محصول تلاشمان خدمت مناسب برای مردم باشد که این مهم در سایه توجه خاص به نماز و توسل به ارزشهای دینی تحقق یافتنی است.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx