صدای مهارت با نگاه کاوش گر خبرنگاران و اصحاب اطلاع رسانی در جامعه طنین انداز می شود .

دسته بندی :
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و جامعه سخت کوشش خبرنگاران استان تبریک گفت .

به گرازش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان دکتر محمد علی عرب صبح ۱۷ مرداد ماه به دیدار برخی از اصحاب اطلاع رسانی و رسانه های خبری استان رفت تا از تلاش های مجددانه و خستگی ناپذیر آنان در عرضه های اطلاع رسانی بویژه ابلاغ صدای مهارت به مردم استان تقدیر نماید .

متن پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان :

زدودن زنگارها از واقعیات و انعکاس حقایق مهمترین وظیفه ایست که خبرنگاران در دنیای متلاطم امروز بر عهده دارند و چه بسیارند کسانی که شجاعانه این حرفه شریف را برگزیده و تمام تلاش خود را در این مسیر معطوف نموده و خطرات بسیار را به جان می خرند . آنان قاصدان امین و راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بی قرار بر مدار رویدادها وحوادث می کاوند تا جانهای تشنه ی دانستن را سیراب نمایند . بدینوسیله اینجانب

۱۷ مرداد بزرگداشت روز ملی خبرنگار و سالروز شهادت شهید ” محمود صارمی ”  

را که یاد آور خون سرخ شهید “محمود صارمی” رسواگر سیاهی تفکر افراطی در دین و پلیدی استکبار جهانی است به رسم ادب و شناسی به شما خبرنگار سخت کوش تبریک گفته . امید داریم که تمامی جوانان و عزیزان این عرصه با الگو قرار دادن این شهید پر تلاش ، فکر و اندیشه ایشان را تداوم بخشند .

محمد علی عرب

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx