صدور اسناد تک برگ برای املاک دولتی خراسان جنوبی

دسته بندی :
صدور 23 سند تک برگ برای مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی

یرجند_ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از صدور اسناد مالکیت تک برگ برای املاک دولتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر مرتضی ذاکریان ظهر امروز در آئین رونمایی از اسناد مالکیت تک برگ دولتی املاک اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: اسناد تک برگ دولتی بر اساس توافق انجام شده در سال‌های گذشته بین قوه مجریه و قضائیه برای املاک دولتی صادر می‌شود.

به گفته وی سازمان ثبت اسناد و خزانه داری کل کشور برای تثبیت مالکیت دولتی اقدام به صدور اسناد تک برگ مالکیت برای املاک دولتی کرده‌اند که این اسناد دارای ویژگی‌های خاصی است.

وی اضافه کرد: در این راستا همه دستگاه باید نسبت به ثبت املاک دولتی خود به نمایندگی از دولت داشته باشند که این اسناد در خزانه داری کل نگهداری می‌شوند.

وی تصریح کرد: ادارات کل استان هم در این راستا اقدام لازم را انجام می‌دهند که یکی از آنها اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی است که از انجام این کار تشکر می‌کنم.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی هم در این مراسم اظهار کرد: یکی از کارهای مهمی که دستگاه‌های دولتی دنبال می‌کنند، مستند سازی اموال دولتی است.

حسن کامرانی فرد تصریح کرد: این اداره کل دارای ۳۲ مرکز در استان بوده است که پنج مرکز واگذار شد و ۲۶ مرکز باقی مانده است که برای ۲۳ مورد آنها سند تک برگ دولتی صادر شده است که در این آئین از آنها با حضور مدیر امور اقتصاد و دارایی رونمایی می‌شود.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx