فرماندار و رئیس شورای اسلامی شهر فردوس میهمان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان

دسته بندی :
مهندس روشن فرماندار شهرستان فردوس به اتفاق رئیس شورای اسلامی شهر فردوس با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در محل اداره کل دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای به تشریح وضعیت مهارتی استان و شهرستان فردوس پرداخت و از اهتمام ویژه این اداره کل در قوت بخشی به آموزش های مهارتی سخن گفت .

حسن کامرانی فرد در ادامه به ظرفیت های ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای در شهرستان فردوس اشاره و گفت : تجهیز نیروی انسانی استان به مهارت راه اصلی دستیابی به اشغال و توسعه است و ما در راه دستیابی به این مهم از همه ظرفیت های موجود در جای جای استان استفاده می کنیم .
فرماندار شهرستان فردوس در این دیدار با اشاره به اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای بستر مناسبی در جهت توانمند سازی افراد جویای کار فراهم کرده است و با ارائه آموزش های علمی و عملی نقش بسزایی در ایجاد اشتغال دارد،گفت : مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فردوس از ظرفیت‌ هنرجو و مربیان با تجربه خوبی بهره‌مند بوده و نیاز است که این ظرفیت ارزشمند حفظ و مورد حمایت قرار گیرد و مهارت‌های بیشتری در این مرکز آموزش داده شود .
🔹در ادامه این دیدار در خصوص تبیین برنامه‌های توسعه مهارت آموزی در سطح شهرستان فردوس بحث و تبادل نظر شد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx