مراسم تجلیل از بانوان و گرامی داشت مقام و منزلت زن همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر

دسته بندی :
به منظور ارج نهادن تلاشها و تقدیر از مشارکت فعال بانوان در عرصه های مختلف مراسم گرامی داشت هفته مقام زن و روز مادر در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در این مراسم که امکان شرکت مجازی در آن برای همکاران سطح استان فراهم شده بود از جایگاه بانوان در همه ی عرصه ها بویژه در سنگر جهاد مهارت آموزی تقدیر شد .
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این مراسم از همه بانوان شاغل در اداره کل و مراکز سطح استان قدردانی کرد و گفت : زنان به عنوان قریب به نیمی از بدنه جامعه ما حرفهای گفتنی بیشماری در راه پیشرفت و اعتلای فرهنگ انقلاب دارند و نظام جمهوری اسلامی فرصت تعالی را برای این قشر از جامعه فراهم کرده است.
محمد علی عرب گفت : شادابی و نشاط جامعه مرهون توجه و اهتمام بانوانی است که در سنگر خانواده و جای جای جامعه سرلوحه پشتکار ، دقت و کوشش وصف ناپذیر هستند .
در این جلسه نماینده بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فعالیتهای بانوان به تشریح فعالیتهای کمیته امور بانوان در مجموعه پرداخت .
زهرا شاهرخی گفت : توجه و اهتمام ریاست محترم سازمان و همچنین مدیر کل معزز در توجه خاص به امور بانوان جای تقدیر دارد و من وظیفه خود می دانم این همراهی را ارج بگذارم .


مدیر کل امور بانوان استانداری خراسان جنوبی مهمان این نشست بود.وی ضمن گرامی داشت ایام خواستار حضور و مشارکت مربیان و سنگرداران عرصه مهارت آموزی در برنامه ها و کمیته های بانوان در سطح استان شد و از مرافقت مجموعه در پیشبرد اهداف خدمت به بانوان قدردانی کرد .
نفیسه نخعی سیاست های سازمان فنی و حرفه ای کشور را در توجه به بانوان ستود و گفت : امیدوارم مسیر سازنده ای که در واگذاری پست های مدیریتی به بانوان مورد توجه قرار گرفته تداوم داشته باشد .
در خاتمه از بانوان نمونه در بخش های مختلف تجلیل شد .

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx