معارفه رئیس و هیات مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاههای آزاد استان خراسان جنوبی

دسته بندی :
در جلسه ای با حضور مدیر کل ، معاونین و اعضای هیات نظارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ، رئیس و هیات مدیره جدید آموزشگاههای آزاد استان معرفی شدند .


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این جلسه مدیر کل با تاکید بر اهمیت مهارت آموزی و نقش حیاتی بخش خصوصی در انجام این رسالت مهم گفت : اکنون زمان آن رسیده که مهارت آموزی در جایگاه واقعی خود قرار گیرد تا دغدغه های بیکاری از اقتصاد ما کم شود و حضور نیروی کار ماهر موجبات رونق تولید را فراهم سازد .
محمد علی عرب در ادامه گفت :این اداره کل نیز به طور مستمر درخواست ها و نیازهای فعالان مهارت آموزی استان را در جلسات استانی منعکس می نماید و مواردی همچون پیگیری برخورد با آموزشهای موازی رصد می شود .
وی افزود : برگزاری جلسات کاری مداوم بین انجمن و اداره کل در راستای تحقق نقش سازنده آموزشگاه های آزاد استان مدنظر است.
محمد علی عرب گفت : برنامه ریزی برای تامین نیازهای صنفی و آموزشی بخش خصوصی ، ایجاد تعامل با ارگانهای ذیربط در توسعه آموزش ، رفع دغدغه های موجود و بررسی و تحقیق در خصوص توانمندیها و مشکلات موجود با فعالیت پویا و مستمر کانون محقق می شود .
وی در این مراسم از زحمات فاطمه زهرا خالدی رییس اسبق کانون انجمن صنفی و اعضای هیات مدیره قبلی تقدیر و برای اعضای جدید آرزوی موفقیت نمود .
در این نشست آموزشگاههای آزاد هم به بیان دغدغه های خود پرداختند و نیازهای کاری خود را مطرح نمودند .گفتنی است کانون انجمن های صنفی کارفرمایی آموزشگاه های آزاد هر سه سال با رای گیری تعیین می شوند.

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx