پیام تبریک علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور به مناسبت فرارسیدن《هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند》

دسته بندی :

در این پیام آمده است :

با سلام و تحیت
هفته دولت؛ یادآوری برای خدمات راستین و ماندگار شهیدان معزز، آقایان رجایی و باهنر به عنوان اسوه‌های جاویدان تقوا، فضایل انسانی و خدمتگزاری خالصانه به مردم برای همه اقشار و به ویژه دولتمردان درهمه ادوار می‌باشد.
ضمن بزرگداشت مقام والای این شهیدان وارسته، هفته دولت را به تمامی خدمتگزاران صدیق که از هیچ گونه تلاشی در راستای تعالی و شکوفایی کشور و خدمت به مردم شریف فرو گذار نمی‌کنند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امید آن است که با توجهات رئیس محترم جمهور و دولت سیزدهم به سرمایه‌های اجتماعی کشور، تحولات ارزشمندی را در ارتقای جایگاه آموزش های مهارتی و خروج مهارت از غربت شاهد باشیم و امید به عامل بودن به آنچه با ملت عهد بسته‌ایم که ضامن تداوم راه امام راحل(ره) و شهدا خواهد بود، موجبات محقق شدن هرچه بهتر «دولت_ملت» فراهم شود.
همچنین «۴ شهریور ماه، روز کارمند » را گرامی داشته و از اقدامات ارزشمند تمامی همکاران ارجمندم در خانواده تلاشگر سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در دو بخش دولتی و خصوصی در ایفای رسالت مقدس مهارت آموزی و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی کشور، تقدیر و تشکر می نمایم.
ان شاء الله که در تمامی عرصه‌های خدمت به خلق، بر کارنامه همگی‌مان مهر تأیید و رضایت حق تعالی رقم خورد.
علی اوسط هاشمی

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx