پیام تبریک فرماندار بیرجند به مناسبت هفته ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای

دسته بندی :

در پیام تبریک علی فاضلی فرد فرماندار شهرستان بیرجند به مناسبت فرارسیدن ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای آمده است :

به نام خدا
ششم مردادماه روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای نام گذاری شده است این روز فرصتی است مغتنم تا اهمیت مهارت آموزی و تاثیر آن بر شئونات مختلف زندگی فردی و اجتماعی همه افراد جامعه تبین و یاداوری شود و بر ضرورت تقویت کمی و کیفی مهارت اموزی در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین تاکید و توجه گردد.
ضمن خدا قوت به مربیان و کارشناسان و مدیران و همه فعالین آموزش های مهارتی فعال در دو بخش خصوصی و دولتی، از همه این عزیزان بابت خدمات آنها تقدیر و تشکر می گردد و به همه این عزیزان یاداور می شوم که از این فرصت ارزشمندی که برای کمک به ایجاد اشتغال و یا ارتقای مهارت های شغلی همشهریان محترم نصیبشان شده نهایت استفاده را ببرند.
قطعا توانمندسازی هر یک از متقاضیان عرصه مهارت آموزی از جمله دانش اموزان، دانشجویان، روستاییان،سربازان،شاغلین بنگاه های اقتصادی و شرکت ها، زنان سرپرست خانوار، معلولین،معتادین بهبود یافته، زندانیان و …. کمک بزرگی به تقویت بنیان خانواده که سنگ بنای جامعه هست، می باشند.
در پایان از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق برای همه زحمت کشان آموزش فنی و حرفه ای را دارم.
علی فاضلی فرد
فرماندار شهرستان بیرجند

0 0 رای ها
رای شما به این مطلب
مشترک
Notify of
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
مشاهده همه کامنت ها
0
برامون کامنت بزارید اگر دوست داریدx